Blog má nového majitele, aneb kdo že to vlastně jsem?

26. září 2011 v 21:23 | Satiah |  Oznámení
Po dlouhé a strastiplné cestě se mi podařilo získat tento blog od předchozích majitelek. Abych to ale trochu rozvedla... click na celý článek :)


Na tento blog jsem narazila ještě v době, kdy fungoval. A nedávno, když jsem našla starý sešit s odkazy na HP povídky, trochu jsem ho prošmejdila a vykoukl na mě tenhle odkaz s poznámkou o povídce Chladná duše. Byla to opravdu hezká povídka a je škoda, že ji autorka nikdy nedopsala. Nicméně jsem na tento blog opět po dloouhé době zabloudila a zjistila, že je už tři roky nečinný. Protože se mi zamlouvá adresa, rozhodla jsem se ho získat. Což se mi po nějaké době podařilo. Tak jsem tu a hodlám nějakou dobu strašit. :)
A proč že to vlastně chci další blog, když už jeden mám? Ne, nestěhuju se. Ale můj hlavní blog nese název Knižní, a měl by tomu tedy odpovídat. Jenomže kromě knih je mým velkým hobby i psaní fanfiction. Původně jsem ff chtěla zveřejňovat na hlavním blogu, ale nakonec jsem se rozhodla pro nový. A proč? Jednoduše proto, že píšu ff na různá témata. A hlavní blog bych chtěla mít opravdu zaměřený jen na knihy, protože s ff dohromady by to bylo trochu nepřehledné. Takže, přestože ff s knihami souvisí a mohlo by tedy patřit na hlavní blog, prostě bude tady, nejen kvůli přehlednosti.
Ještě ohledně tohoto blogu. Podařilo se mi ho sice získat, bohužel jsem se nedopátrala všech předchozích autorek. Včetně té, která psala povídku Chladná duše a vytvořila layout blogu. Který se mi velice zamlouvá. Proto jsem se rozhodla, že ho tu nechám. Autor je uvedený v zápatí, takže je asi každému jasné, že nikomu nekradu jeho práci. A kdyby autorka za tento blog zabloudila, přečetla si tenhle článek a s užitím layoutu nesouhlasila, stáhnu ho. Ovšem pouze na ono výslovné přání autorky. Stejně tak nesmažu její povídku. Na stránce sice není, ale mám ji uloženou v administraci blogu, kdyby náhodou.
Ještě co se týče fanfiction - pro začátek sem stoprocentně umístím mou povídku na téma Twilight, jmenuje se Life without colors. Později bych sem ráda přidala i další povídky na další témata (VA, SGA, možná HP), ale to se uvidí.
Povídku Life without colors zveřejňuji mimo jiné na webu stmívání.eu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama